Platforma 3DEXPERIENCE kryje w sobie ogrom funkcjonalności, które wspomagają pracowników z różnych działów firmy oraz umożliwiają łatwą, szybką i bezpieczną wymianę danych. Oprogramowanie oferuje szerokie spektrum narzędzi, niemniej jednak, w obecnych czasach do najważniejszych z nich należą opcje chmurowe.

W czasach, gdy znaczna część przedsiębiorstw zdecydowała się na pracę całkowicie zdalną, komunikacja między pracownikami jest utrudniona. Platforma 3DEXPERIENCE udostępnia szereg rozwiązań chmurowych, dzięki którym odległość nie stanowi już problemu. Ważnym elementem pracy nad projektem jest możliwość tworzenia stałego backupu danych. W aplikacji Dassault Systèmes dzieje się to za sprawą outsourcingu bezpieczeństwa informacji, które są pod stałą ochroną, podobnie jak ma to miejsce w przypadku bankowości internetowej. Dane udostępniane na platformie 3DEXPERIENCE są całkowicie bezpieczne.

W czwartej części wywiadu Marcin Sitkiewicz, Senior Territory Technical Manager w Dassault Systèmes omówił wybrane funkcjonalności dostępne na platformie 3DEXPERIENCE ujawniając ogrom narzędzi, które oferuje oprogramowanie.

https://www.youtube.com/watch?v=SSG46xELKu4

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Patrycja Gwiazda
Inżynier biomedyczny zainteresowany niekonwencjonalnym i innowacyjnym podejściem do medycyny oraz jej połączeniem z nowoczesną technologią.

    Comments are closed.

    You may also like

    More in Wywiady