Polystruder – pochodzący z Kalifornii w USA, producent maszyn do rozdrabniania (shreddowania) tworzyw sztucznych, wprowadził na rynek nowe urządzenie wspierane sztuczną inteligencją. Polystruder GR PRO to nowoczesny, wydajny rozdrabniacz plastiku, który wykorzystuje AI do optymalizowania procesu rozdrabniania. Jest to wyjątkowo przydatne urządzenie w przemyśle druku 3D, gdzie tworzywa sztuczne są używane jako surowiec do produkcji części i produktów.

Moduł AI w Polystruder GR PRO o nazwie ShredAI, służy do wykrywania właściwości materiału w czasie rzeczywistym. Na podstawie tych informacji, ShredAI automatycznie dostosowuje prędkość i moc silnika, zapewniając optymalną wydajność rozdrabniania. Dzięki temu urządzenie może sprawnie rozdrabniać nawet najtwardsze tworzywa sztuczne, co upraszcza przepływ pracy i zmniejsza wyzwania operacyjne. ShredAI jest również zdolny do wykrywania potencjalnych zagrożeń, takich jak zacięcia, brak materiału, pełne pojemniki lub otwarte drzwi zasobnika.

Wraz z technologią ShredAI, Polystruder GR PRO oferuje szereg innych zaawansowanych funkcji, takich jak ultra-cichy silnik 300W DC, 19 nierdzewnych, dwustronnych ostrzy, zdolność do aktualizacji OTA (Over-The-Air), oraz duże zasobniki na plastik do rozdrabniania i do zbierania rozdrobnionego materiału.

Źródło: www.polystruder.com
Zdjęcie: www.polystruder.com (materiały prasowe / wszystkie prawa zastrzeżone)

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like