Sygnis SA ogłosił powołanie nowych członków Rady Nadzorczej. W jej skład weszły osoby na co dzień wspierające start-up’y w rozwoju zarówno pod kątem biznesowym jak i prawnym – Maciej Sadowski, Aleksandra Anklewicz, Łukasz Kaleta oraz Jan Goliński.

Nowi członkowie Rady Nadzorczej Sygnis posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz sukcesy w wielu projektach biznesowych. Maciej Sadowski jest współzałożycielem i prezesem zarządu Fundacji Startup Hub Poland, która wspiera innowacyjne projekty high-tech z Europy Środkowo-Wschodniej w rozpoczęciu globalnej ekspansji z Polski. Jako działacz branży startupów high-tech wspiera pionierów innowacji w poszukiwaniu inwestycji i skalowaniu ich działalności oraz wartości spółki.

Aleksandra Anklewicz jest konsultantką biznesową w zakresie zarządzania sprzedażą i budowania efektywnych zespołów sprzedaży. Łukasz Kaleta w ramach Fundacji Polska Innowacyjna wspiera budowę największego ekosystemu innowacji w Polsce oraz w CEE, jest także założycielem i współzałożycielem wielu firm, członkiem rad nadzorczych oraz inwestorem i aniołem biznesu. Jan Goliński posiada 11 letnie doświadczenie, w obszarze bankowości, doradztwa biznesowego i strategicznego pracując dla największych banków i firm doradczych w Polsce.

Do rady dołączyła także Anastazja Burgs, specjalizująca się w obszarze ubezpieczeń i ryzyka operacyjnego, która w latach 2017- 2021 pełniła funkcję przewodniczącej Rady Nadzorczej w Sygnis New Technologies sp. z. o., od czerwca 2021 roku jest członkinią Rady Nadzorczej Mode SA (obecnie Sygnis SA).

Źródło: materiały prasowe

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like