Polski producent skanerów 3D – SMARTTECH, uruchamia program „Nowe technologie 3D dla MŚP” mający na celu udzielenie wsparcia małym i średnim przedsiębiorstwom w budowie lub unowocześnieniu parku maszynowego o profesjonalne technologie 3D. Inicjatywa ma za zadanie podniesienie konkurencyjności firm i umożliwienie inwestycji w produkty, z których korzystają na co dzień takie przedsiębiorstwa jak Volvo, Whirlpool, Mahle Behr czy Bosch.

Przedsiębiorcy, którzy przystąpią do programu, otrzymają 20% upustu w stosunku do cen katalogowych na systemy pomiarowe firmy SMARTTECH. Dzięki temu zainteresowane firmy są w stanie zakupić profesjonalny skaner 3D firmy SMARTTECH w cenie już od 54.999 PLN. Liczba podmiotów mogących skorzystać z oferty jest ograniczona. Program obowiązuje tylko na terenie Polski i potrwa do końca września 2017 roku.

W cenie zakupu systemu nabywca otrzymuje:

  • certyfikowane urządzenie pomiarowe 3D o potwierdzonej dokładności
  • instalację i pełne przeszkolenie z obsługi optycznego systemu pomiarowego
  • oprogramowanie SMARTTECH3Dmeasure umożliwiające prace z bardzo dużymi chmurami punktów (nawet powyżej 300 mln punktów pomiarowych) wraz z roczną aktualizacją
  • gwarancję na 12 miesięcy z możliwością rozszerzenia do 24 lub 36 miesięcy; na czas ewentualnej naprawy zapewniane jest urządzenie zastępcze; serwis odbywa się na terenie Polski, co gwarantuje szybki czas reakcji
  • telefoniczne i e-mailowe wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów w języku polskim.

SMARTTECH to polski producent optycznych maszyn pomiarowych dla przemysłu, medycyny oraz archeologii. Skanery 3D są stosowane między innymi do kontroli jakości produktów odlewniczych oraz np. przy pozyskiwaniu skomplikowanych kształtów karoserii w branży motoryzacyjnej. Firma posiada 17-letnie doświadczenie w produkcji profesjonalnych urządzeń metrologicznych o wysokiej dokładności i posiada w pełni kapitał polski. Pośród zaufanych klientów firmy SMARTTECH znajdują się międzynarodowe korporacje, takie jak General Electric, Volvo, ABB, ZPUE i MTU Aero Engines, a także polskie firmy, między innymi Bocar, Wawrzaszek, Odlewnie Polskie S.A., Geopomp czy Lubiana S.A. Obecnie zaangażowanych w sprzedaż i wsparcie systemów pomiarowych firmy zaangażowanych jest już ponad 100 osób na całym świecie.

Aby przystąpić do programu i skorzystać ze specjalnej oferty, należy skontaktować się z producentem pod adresem e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu: +48 22 751 19 16. Więcej informacji o programie „Nowe technologie 3D dla MŚP” znajduje pod adresem: www.skaner3d.pl.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

2 Comments

  1. Mahle w tym wypadku to światowa półka. Jest z kogo brać przykład!

    1. Dobrze generalnie widziec ze polskie firmy sie rozwijaja i cos znacza na rynkach miedzynarodowych

Comments are closed.

You may also like