Podczas tegorocznej, XI-tej edycji tatgów Dni Druku 3D czołowy polski producent skanerów 3D – SMARTTECH zaprezentuje premierowo swoje najnowsze rozwiązanie – MICRON3D color10Mpix. Urządzenie pozwala na zebranie pełnej geometrii obiektu, a ponadto pozyskuje informacje o kolorze każdego punktu pomiarowego. Będzie to oficjalna, polska premiera, po azjatyckiej premierze jaka odbyła się na targach TCT Asia w Shanghai.

MICRON3D color 10Mpix gwarantuje użytkownikowi pozyskanie precyzyjnych informacji o geometrii i kolorze dowolnego obiektu z dokładnością 0,015 mm. Wynikiem pomiaru jest kolorowa chmura o rozdzielczości 400 punktów/mm2 przenosząca w informację X,Y,Z oraz kolorystyczną RGB. Ponadto najnowsza metoda pomiarowa pozwala na skanowanie obiektów ciemnych i błyszczących z metrologiczną dokładnością optycznej współrzędnościowej maszyny pomiarowej.

Dzięki certyfikowanej dokładności jest to świetne rozwiązanie zarówno do kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej, jak i wizualizacji. Możliwości skanera 3D MICRON3D color 10Mpix będzie można zobaczyć na żywo w Kielcach na stoisku B 32.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like