ZMorph i 3D Printers, właściciel marki HBOT 3D ogłosili, że w odpowiedzi na potrzeby rynku podjęli decyzję o połączeniu sił. Od tego momentu ZMorph i HBOT 3D wspólnie będą tworzyć produkty ze szczególnym naciskiem na sektor edukacyjny, nie zapominając jednocześnie o profesjonalnych użytkownikach ich drukarek 3D.

Działy badawczo-rozwojowe obu firm mają teraz szansę na wymianę rozległej wiedzy i doświadczeń w celu opracowania nowych, innowacyjnych rozwiązań spełniających oczekiwania stawiane przez klientów. Jak mówi Maciej Nawrocki, prezes ZMorph, połączenie sił z HBOT 3D pozwala nie tylko na optymalizację zasobów, ale również wymianę cennych informacji z zakresu R&D oraz dystrybucji.

Decyzja o połączeniu sił z HBOT 3D wynika z chęci utrzymania szybkiego tempa wzrostu, zapoczątkowanego przez premierę urządzenia ZMorph VX, a także dotrzymania kroku największym producentom drukarek 3D w branży.

Firmy będą wspólnie figurować pod logiem ZMorph. Drukarki 3D, ZMorph VX i HBOT 3D F300 będą dostępne za pośrednictwem światowej sieci resellerów ZMorph.

ZOBACZ: ZMorph VX – nowa generacja drukarki 3D od ZMorph

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like