Drukarka 3D Zortrax M200 Plus zdobyła prestiżową nagrodę w konkursie Dobry Wzór w kategorii Nowe Technologie, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie oraz została wyróżniona przez Ministra Kultury. Jurorzy rozstrzygniętego 25 października br. konkursu docenili drukarkę 3D Zortrax M200 Plus za jej funkcjonalność, niezawodność oraz łatwość w obsłudze.

Zortrax został nagrodzony ex aequo z autorami takich rozwiązań jak blachodachówki fotowoltaiczne ElectroTile oraz samochodowy uchwyt do smartfonów z ładowaniem bezprzewodowym POWERKIT Qi. Dodatkowo, M200 Plus otrzymało Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

To kolejna nagroda dla Zortraxa w tym konkursie. W 2015 r. drukarka 3D Zortrax INVENTURE wygrała w kategorii Nowe Technologie oraz otrzymała nagrodę specjalną przyznawaną przez Agencję Rozwoju Przemysłu dla najbardziej innowacyjnego polskiego produktu.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like