ABC Data poszerza ofertę skanerów 3D o EinScan-S marki Shinning3D

2

ABC Data, wiodący dystrybutor rozwiązań IT w Polsce i regionie CEE, w tym drukarek 3D oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek 3D, poszerzył swoją ofertę o profesjonalne skanery 3D. Dystrybutor wprowadza do sprzedaży urządzenia EinScan-S renomowanego, chińskiego producenta – firmy Shining3D.

W świecie druku przestrzennego Shining 3D znany jest z produkcji wysokiej jakości profesjonalnych skanerów 3D przeznaczonych do kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej. EinScan-S to model skierowany do użytkowników wykorzystujących technologie przyrostowe w pracy zawodowej, jak również do szkół i uczelni wyższych. Wyróżniają go niewielkie rozmiary – z powodzeniem mieści się na blacie stołu lub biurka – oraz duża prostota obsługi. Dołączane do urządzenia intuicyjne oprogramowanie automatyzuje większość procesów związanych ze skanowaniem, dzięki czemu z użytkowaniem sprzętu nie powinny mieć problemów nawet osoby mające po raz pierwszy styczność ze skanowaniem 3D.

W zestawie ze skanerem użytkownik otrzymuje również mobilny statyw, automatyczny stolik obrotowy oraz płytę do auto-kalibracji sprzętu. Oprogramowanie dostarczane wraz z modelem EinScan-S automatycznie łączy pojedyncze skany, dzięki czemu użytkownicy nie muszą już naklejać znaczników pozycjonujących, jak ma to miejsce w wielu innych urządzeniach tego typu. Wykonywane skany 3D charakteryzują się dużą dokładnością wynoszącą <0.1 mm oraz wysoką rozdzielczością, a co więcej ewentualne szumy są na nich automatycznie usuwane. Dzięki temu uzyskany obraz nie wymaga dalszej obróbki. Ze sprzętu można korzystać w trybie automatycznym, przy użyciu stolika obrotowego, lub swobodnym, gdzie sprzęt ustawiany jest ręcznie w różnych pozycjach.

Wszystkie te zalety, w połączeniu z przystępną ceną zakupu sprawiają, że EinScan-S to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małego i średniego biznesu, jak i sektora edukacyjnego, a w szczególności uczelni wyższych o profilu technicznym. Urządzenie jest już dostępne dla klientów ABC Data w systemie Interlink.

DODAJ KOMENTARZ:

2 komentarze

  1. Avatar

    Mam ten skaner od 3 m-cy. Kupiłem go przez Aliexpress bo było dużo taniej niż w Polsce. Niestety cena adekwatna do jakości – typowy chiński plaścior. Oprogramowanie to porażka- niestabilne i wywala się.

  2. Avatar

    @3dproto:disqus A używasz już softu w wersji 2.1? Sporo się zmieniło, jest kilka przydatnych funkcji, można np. zdecydować czy bryła ma być łatana czy nie itp. Wydaje mi się że jest też stabilniejszy.

Leave A Reply