colorFabb staje się niezależnym podmiotem, odchodząc od firmy matki – Helian Polymers

0

colorFabb to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek filamentów do druku 3D na świecie. Choć mało kto może sobie z tego zdawać sprawę, colorFabb to tylko marka należąca do holenderskiego Helian Polymers – firmy specjalizującej się w produkcji tworzyw sztucznych, założonej w 2011 roku przez Ruuda Rouleaux.

Rouleaux w marcu 2013 r. zajął się produkcją filamentów do niskobudżetowych drukarek 3D, które szybko zdobyły rozgłos i renomę dzięki wysokiej jakości, fantastycznej kolorystyce oraz szeregiem unikalnych produktów, jak kompozyty PLA i drewna, mosiądzu, miedzi czy brązu. Teraz Rouleaux uznał, iż stworzona przez niego marka stała się na tyle silna, iż może ją z powodzeniem przekształcić w niezależną firmą – colorFabb BV.

colorFabb zdobył w zeszłym roku nagrodę najlepszego filamentu 2014 roku, w plebiscycie CD3D. Poniżej możecie obejrzec firm promocyjny prezentujący wnętrze fabryki, jej robiący wrażenie park maszynowy oraz magazyny, pełne charakterystycznych pudełek z gotowym filamentem.

Źródło: www.3dprint.com

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.