Kalendarz wydarzeń

13

Mamy początek nowego tygodnia, więc tradycyjnie już pragnę poinformować o nowej – kolejnej funkcjonalności w serwisie. Z uwagi na liczne zapytania i sugestie i prośby, uruchomiliśmy dziś KALENDARZ WYDARZEŃ. Kalendarz znajduje się na dole strony głównej oraz pod docelowym adresem: www.centrumdruku3d.pl/wydarzenia. Na chwilę obecną jest w nim dość pusto gdyż znajdują się tam zaledwie 3 eventy, niemniej jednak mam już nieoficjalne informacje dot. organizacji kolejnych, więc lada moment powinien się on dość mocno zapełnić. Docelowo zamierzamy na nim również wyświetlać terminy naszych szkoleń.

Oprócz samego kalendarza uruchomiliśmy widget odmierzający czas pozostały do najbliższego wydarzenia w naszym kalendarzu. Aktualnie najbliższym wydarzeniem jest nic innego jak IV EDYCJA DNI DRUKU 3D w Kielcach. Kolejnymi są Media Tent w Gliwicach i 3D Print Expo w Moskiwe, których jesteśmy partnerem medialnym.

Po kliknięciu w datę danego eventu pod kalendarzem pojawi się jego pełny tytuł, a po rozwinięciu – szczegółowe informacje w postaci czasu trwania, szczegółowej lokalizacji wraz z mapą Google oraz linku do artykułu poświęconego danemu wydarzeniu.

Jeżeli posiadacie informację o nadchodzącym wydarzeniu lub evencie związanym z drukiem 3D prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected] – z chęcią zamieścimy na ten temat informację w serwisie oraz odnotujemy to w naszym KALENDARZU WYDARZEŃ.

EDIT: zmieniliśmy sposób wyświetlania się wydarzeń z tradycyjnego kalendarza na listę. Nazwa pozostaje bez zmian.

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.