10 kwietnia 2019 roku w Poznaniu odbędzie się wydarzenie poświęcone wykorzystaniu technologii skanowania 3D w metrologii, z naciskiem segment przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jest organizowane przez firmę Lenso – wyłącznego dystrybutora GOM, czołowego producenta optycznych systemów pomiarowych na świecie. Patronat nad wydarzeniem objął Bydgoski Klaster Przemysłowy.

Forum Wiedzy o Przetwórstwie Tworzyw Sztucznych 2019, skupia specjalistów z branży tworzyw sztucznych i ekspertów w dziedzinie metrologii optycznej. Konferencja jest bezpłatna i ma stanowić platformę do wymiany wiedzy i doświadczenia w obszarze szeroko pojętego skanowania 3D. Ma zobrazować jak metrologia 3D wspiera i przyspiesza niemal wszystkie obszary przetwórstwa tworzyw sztucznych: od określenia zachowań materiału poprzez tworzenie narzędzi, aż po kontrolę jakości i analizę trendów towarzyszącą produkcji seryjnej.

Forum Wiedzy o Przetwórstwie Tworzyw Sztucznych 2019 to część ogólnoświatowej serii wydarzeń, które odbywają się w 40 lokalizacjach od Azji do Amerykę w 2019 roku. Więcej informacji oraz rejestracja: www.gom.com.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like