CAMdivision , będąc największym partnerem handlowym SIEMENS Digital Industries Software w Polsce skutecznie zwiększa popularność oprogramowania światowej marki na polskim rynku. Od kilku lat uczestniczy również w prestiżowym programie NX EAP (Early Adopter/Access Program). To specjalny program firmy SIEMENS Digital Industries Software – producenta NX – w którym testowane są nowe rozwiązania z obszaru CAx/PLM zanim trafią do użytkownika końcowego w zakresie nowych funkcjonalności i polskiej wersji.

Od kilku miesięcy prowadzone były intensywne testy wersji NX 1926 Series (następca NX 1899 wydanego w grudniu 2019 roku), którego premiera już niebawem.

Tryb EAP zabrania jednak firmie CAMdivision publikacji czegokolwiek na temat nowych funkcji. Okazją do zapoznania się z nowościami w ofercie firmy będzie webinarium, które odbędzie się już w przyszłą środę (24.06.2020). Bezpośredni odnośnik do zapisów poniżej:

LINK DO ZAPISU NA WEBINARIUM

Z okazji premiery nowej wersji NX CAMdivision, wspólnie z firmą Siemens Finance, przygotowało specjalną ofertę finansowania 0% na zakup oprogramowania. Siemens Finance poprzez platformę SimplyLoan umożliwia finansowanie całkowicie online, nawet w 15 minut, bez dodatkowych dokumentów. Wypełnienie wniosku trwa zaledwie 3 minuty, a decyzja kredytowa przyznawana jest automatycznie 24/7. Szczegółowe informacje można pozyskać również na nadchodzących webinarze.

Wcześniej realizowane webinary dostępne na oficjalnym kanale CAMdivision.

.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like