Creality ogłosiło dziś współpracę z Forward AM, marką BASF specjalizującą się w produkcji materiałów do druku 3D, w celu dostarczania na rynek profesjonalnych rozwiązań do wytwarzania przyrostowego. Oficjalne podpisanie umowy odbędzie się 1 września 2022 r. na targach TCT Asia. Creality wprowadzi wtedy też na rynek Sermoon D3 – najnowszą linię drukarek 3D oraz HP-ULTRA – wysokiej klasy seria filamentów zaprojektowanych przez BASF specjalnie dla drukarek 3D Creality.

Strategiczne partnerstwo łączy specjalizację Creality w zakresie produkcji drukarek 3D i materiałów BASF Forward AM, rozszerzając obszary zastosowań. Celem jest udostępnienie klientom profesjonalnym i przemysłowym opłacalnych rozwiązań do druku 3D.

Fred Liu, współzałożyciel i dyrektor wykonawczy Shenzhen Creality 3D Technology, oraz dr Chen Li, dyrektor ds. zarządzania i operacji biznesowych w BASF 3D Printing Solutions Asia Pacific, wygłoszą przemówienia i podpiszą umowę.

Drukarka 3D Sermoon D3 rozszerzy obecność Creality na rynku urządzeń profesjonalnych i przemysłowych. Seria Sermoon D oferuje wydajność w prototypowaniu, tworzeniu przyrządów i osprzętu oraz weryfikacji projektu. Creality twierdzi, że Sermoon D3 będzie cechował się stabilnością klasy przemysłowej i pozwoli użytkownikom kontrolować i monitorować wiele drukarek 3D jednocześnie, mając na celu zwiększenie produkcji produkcyjnej.

Źródło: www.tctmagazine.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like