Krakowska firma Endivio, producent dużych drukarek 3D klasy pro-sumer – BlackJet, zaprasza wszystkich czytelników CD3D do odwiedzenia swojego stoiska na II Międzynarodowych Targach Innowacji i Nowych Technologii, jakie odbędą się w tym tygodniu w Kielcach, w dniach 16 – 17 października (czwartek i piątek). Wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Centrum Kongresowo – Wystawienniczym Targi Kielce, przy ul. Zakładowej 1. Podczas eventu, odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć na żywo drukujące drukarki 3D BlackJet V260, które są już oficjalnie oznaczone znakiem CE, a lada moment rozpocznie się ich oficjalna sprzedaż.

Drukarka 3D BlackJet, posiada obszar roboczy na poziomie 26 x 26 x 20 cm i w pełni zabudowaną, podgrzewaną komorę roboczą, w której temperatura dochodzi do 80°C. Posiada w standardzie dwie głowice drukujące – jedną dedykowaną do druku 3D z ABS a drugą z materiału podporowego, który z łatwością odchodzi od wydruku. Jest wyposażona w dedykowane oprogramowanie, firmware i elektronikę. Cena urządzenia to 19 800,00 PLN netto (24 354,00 PLN brutto), w którą wliczona jest roczna gwarancja.

BlackJet 01

Na stoisku Endivio wystawione zostaną dwie drukarki 3D oraz szereg modeli pokazowych, gdzie np. będzie można na własne oczy przekonać się jak łatwo oddziela się materiał podporowy od wydruków oraz porównać ich jakość z wydrukami wykonanymi na maszynach innych producentów – również tych z najwyższej półki, którzy także będą obecni na targach.

Firma Endivio będzie wystawiać się na stoisku nr E47, na przeciwko ProSlutions (dystrybutora Stratasys) i FabLabu Kielce.

targi-kielce

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like