Firma konsultingowa Additive Minds Consultancy należąca do EOS - niemieckiego producenta przemysłowych drukarek 3D do metalu i sproszkowanych tworzyw sztucznych, po raz czwarty w swojej historii została wyróżniony znakiem TOP CONSULTANT 2022. Nagroda została przyznana podczas niemieckiego szczytu firm MŚP we Frankfurcie nad Menem i wręczona przez byłego prezydenta federalnego Niemiec - Christiana Wolfa, który był mentorem konkursu.

Additive Minds EOS otrzymało tą nagrodę wcześniej, w latach: 2017, 2019 i 2020. Od 13 lat znak jakości TOP CONSULTANT reprezentuje najwyższy poziom kompetencji konsultingowych w średnich przedsiębiorstwach. Jest przyznawana na podstawie naukowo uzasadnionej ankiety przeprowadzonej wśród klientów, będąc miarą profesjonalizmu, stałej obsługi i satysfakcji klienta.

EOS założył Additive Minds w 2013 r. jako firmę konsultingową zajmującą się wyłącznie technologią przyrostową. Obecnie składa się ona z blisko 100 ekspertów na całym świecie, w tym inżynierów i ekonomistów, oferujących rozszerzone strategiczne doradztwo biznesowe. Konsultanci EOS wspierają klientów za pomocą dostosowanych, specyficznych dla branży rozwiązań w całym łańcuchu wartości. Począwszy od strategicznego pytania, czy wprowadzenie przemysłowego druku 3D jest opłacalną inwestycją dla firmy, poprzez holistyczną optymalizację komponentu wytwarzanego addytywnie, aż po spersonalizowane szkolenia i certyfikowane ścieżki szkoleniowe za pośrednictwem Additive Minds Academy.

Additive Minds wspiera firmy we wprowadzaniu technologii druku 3D, jak również doświadczonych klientów w skalowaniu i optymalizacji fabryk cyfrowych w oparciu o wytwarzanie addytywne.

Źródło: www.eos.info

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like