Zespół Additive Minds firmy EOS North America i 3YOURMIND nawiązały współpracę, tworząc program Rapid Part Identifier, służącego do szybkiego sprawdzania części produkcyjnych w plikach 2D i 3D. Wykorzystując dane EOS do ulepszenia algorytmu 3YOURMIND i dokładniejszego przewidywania kosztów i możliwości drukowania aplikacji, firmy twierdzą, że ich partnerstwo pomaga szybko skalować identyfikację części dla druku 3D, przy wsparciu strategii i inżynierii niezbędnych do osiągnięcia szybkiej i rentownej produkcji.

„Udostępniamy organizacjom możliwość opuszczenia świata tablic i arkuszy kalkulacyjnych Excel, tworząc szybsze i bardziej profesjonalne podejście do budowania cyfrowego magazynu części gotowego do produkcji przyrostowej” – powiedział Fabian Alefield, starszy menedżer w Additive Minds. „Nawiązaliśmy współpracę z 3YOURMIND, aby pomóc uwolnić potencjał druku 3D, eliminując to co w przeszłości wymagało miesięcy analiz i szybko generować na żądanie uzasadnienia biznesowe w postaci zaawansowanych aplikacji”.

Zespół inżynierów Additive Minds współpracuje z organizacjami w celu opracowania i skalowania produkcji opartej o druk 3D. Dzięki współpracy z 3YOURMIND, wykorzystuje teraz oprogramowanie firmy i możliwości cyfrowej optymalizacji metodologii kontroli części w całym łańcuchu produkcyjnym EOS. W ramach procesu następuje identyfikacja części, kwalifikacja, zarządzanie zamówieniami i tworzenie harmonogramu produkcji.

Aleksander Ciszek, współzałożyciel i dyrektor generalny 3YOURMIND, powiedział: „EOS zawsze mocno wspierał 3YOURMIND i naszą wizję usprawnionych, intuicyjnych procesów wytwarzania przyrostowego. Współpracując z Additive Minds, nie możemy się doczekać, aby pokazać klientom EOS, jak proste może być wytwarzanie przyrostowe, jeśli od pierwszego dnia będzie poparte solidnymi uzasadnieniami biznesowymi dotyczącymi części”.

Źródło: www.3yourmind.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like