Eryk Wąsek – jedna z najbardziej znanych postaci wysokobudżetowego, przemysłowego druku 3D w Polsce, dołącza do Integart – autoryzowanego dystrybutora marki HP. Wąsek objął stanowisko Business Development Managera i będzie zajmował się rozwojem sprzedaży drukarek 3D drukujących w proszkowej technologii HP – Multi Jet Fusion.

Integart Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów z tworzyw sztucznych wykorzystywanych w branży reklamowej i drogowej. Firma zatrudnia 100 pracowników pracujących w 15 oddziałach w Polsce i w Czechach. Od zeszłego roku posiada w ofercie drukarki 3D HP Jet Fusion drukujące detale metodą przyrostową z proszków poliamidowych.

Eryk Wąsek od wielu lat jest związany z segmentem wysokobudżetowych drukarek 3D. Przez wiele lat pełnił obowiązki dyrektora handlowego w e-Prototypach, a po przejęciu firmy przez belgijskie Materialise w 2014 r., w polskim oddziale firmy. W 2015 r. był jednym z nominowanych w kategorii Człowieka Roku w plebiscycie Nagrody Branżowe CD3D, odbierał również główną nagrodę dla Najlepszej Polskiej Firmy Usługowej 2015 Roku. W styczniu 2017 r. objął obowiązki prezesa zarządu 3DTeam – czołowej firmy z obszaru skanowania 3D i metrologii przemysłowej. Od października br. zajmuje się rozwojem pionu sprzedaży drukarek 3D HP w Integart.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like