Chiński Farsoon Technologies ogłosił plany rozwoju swoich zakładów produkcyjnych, po osiągnięciu w listopadzie tego roku najwyższych w historii miesięcznych obrotów. Producent przemysłowych systemów do druku 3D z metalu i sproszkowanych poliamidów zdołał wygenerować 15 milionów dolarów w ciągu jednego miesiąca, wliczając w to sprzedaż ponad czterdziestu maszyn. Po niedawnym wzroście popytu firma zamierza teraz zwiększyć swoje zdolności produkcyjne poprzez nowy zakład produkcji proszków polimerowych, zaprojektowany tak, aby lepiej zaspokajać potrzeby swojej bazy klientów.

„Pomimo trudnej sytuacji pandemicznej Farsoon był w stanie zapewnić wysoką wydajność, wspierając odbudowę globalnego popytu przemysłowego” – powiedział Don Xu, dyrektor Farsoon’s Global Business Group. „Dzięki ciągłym innowacjom technologicznym i rosnącemu udziałowi w rynku, Farsoon udowodnił, że jest silnym i stabilnym partnerem w produkcji addytywnej, któremu klienci mogą zaufać”.

Od momentu założenia przez byłego dyrektora technicznego DTM Corporation (obecnie 3D Systems), dr. Xu Xiaoshu w 2009 roku, Farsoon stał się jednym z wiodących chińskich producentów drukarek 3D do metalu i cały czas rozwija swoje portfolio urządzeń i materiałów eksploatacyjnych.

Źródło: www.farsoon.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like