Osobisty otwieracz drzwi, zaprojektowany przez zespół Solveree, to kolejny prosty projekt, który może ułatwić wykonywanie najprostszych czynności, minimalizując ryzyko zarażenia wirusem. Swój projekt elementu, który pozwala otwierać drzwi łokciem lub ramieniem, zaprezentowało Materialise – cieszy się on dużą popularnością. A jak działa model od Solveree?

To prosty zaczep, który pozwala uniknąć dotykania klamek w miejscach publicznych, czyli tych miejsc, z których wirusy mogą transferować się na nasze dłonie. Twórcy nazwali swój projekt osobistym otwieraczem do drzwi, ponieważ można mieć go zawsze przy sobie – w kieszeni lub przypięty do kluczy. Dodatkowo, własny model daje ci pewność, że jesteś jedyną osobą, która go dotyka i samodzielnie możesz dbać o jego czystość, odkażając go alkoholem lub myjąc wodą z mydłem po każdym użyciu.

Solveree udostępnia plik bezpłatnie do użytku niekomercyjnego, dlatego możecie śmiało wydrukować kilka sztuk dla siebie ale i członków swojej rodziny.

POBIERZ MODEL STL

Osobisty otwieracz drzwi jest jednoelementowy, więc nie ma potrzeby korzystania z
dodatkowych śrub czy narzędzi, aby móc zacząć z go używać. Maksymalną wytrzymałość da mu druk 3D SLS 3D, ale z powodzeniem może zostać wytworzony na zwykłym FDM. Oba wydruki będą solidne, łatwe w użyciu i zachowaniu ich w czystości.

osobisty otwieracz do drzwi
Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in Projekty 3D