W konkursie o Złoty Medal MTP oraz towarzyszącym mu od 2012 roku plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów, co roku doceniane są produkty nowoczesne, innowacyjne i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie. Sąd Konkursowy, który tworzy zespół ekspertów związanych z branżą przemysłową, nagrodził drukarkę 3D VSHAPER 500 złotym medalem w tegorocznej edycji konkursu.

Do konkursu zgłaszane mogą być produkty i usługi, które będą eksponowane na stoiskach targowych oraz wyróżniające się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym. Rocznie do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich zgłaszanych jest blisko 500 produktów i tylko nieliczne zostają w nim wyróżnione. Nagrodzoną Złotym Medalem MTP drukarkę VSHAPER 500 wyróżnia obszar roboczy o wymiarach 440 x 430 x 450 mm oraz ekstruder wyposażony w dwie głowice V-JET, a także zamknięta komora i podgrzewana platforma robocza.

Złoty Medal MTP dla VSHAPER 500 to już drugie z rzędu wyróżnienie trafiające do firmy VERASHAPE. W ubiegłorocznej edycji Konkursu, nagrodą uhonorowaną drukarkę 3D VSHAPER PRO, która jest jednym z nielicznych na świecie urządzeń drukujących materiałem PEEK w temperaturze 430°C.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like