VERASHAPE – producent drukarek 3D VSHAPER nawiązał współpracę z angielską firmą AM3D, która została resellerem urządzeń firmy na rynku brytyjskim. Jest to kolejny kraj, w którym oferowane są produkty rzeszowskiej firmy. Rozwiązania VERASHAPE dostępne są już m.in. na rynku holenderskim, belgijskim, czeskim i słowackim.

W dniach 12-13 maja br., AM3D weźmie udział w Dental Technology Showcase 2017 w National Exhibition Centre (NEC) w Birmingham, gdzie zaprezentuje rozwiązania VSHAPER, znajdujące zastosowanie w sektorze medycznym. W tegorocznym wydarzeniu, swój udział zapowiedziało ponad 100 wystawców i niespełna 2000 ekspertów z branży dentystycznej. Podczas dwudniowego spotkania odbędzie się także ponad 80 sesji edukacyjnych.

Podczas Dental Technology Showcase 2017 zostanie zaprezentowana drukarka 3D VSHAPER MED, której światowa premiera miała miejsce podczas Hannover Messe 2017. Rozwiązania VSHAPER zostaną zaprezentowane na stoisku G17.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like