W miniony czwartek, miałem przyjemność gościć w radiu TOK FM, gdzie zostałem zaproszony do udziału w audycji Człowiek 2.0, którą prowadzi Jan Stradowski, szef działu nauki miesięcznika Focus. Tematem audycji była technologia druku 3D, a oprócz mnie wzięli w niej udział - Magda Bajska, prezes 3NOVATICA oraz Paweł Rokita z FabLabu Kielce, współorganizator Dni Druku 3D. W trakcie godzinnego programu, który został wyemitowany w sobotę, rozmawialiśmy m.in. o sytuacji na rynku druku 3D w kraju i na świecie, o możliwościach rozwoju tej branży w Polsce jak również o nieco mniej poważnych rzeczach jak druk 3D mebli... Nie zabrakło oczywiście wątku dotyczącego zbliżającej się wielkimi krokami IV edycji Dnia Druku 3D w Kielcach, które odbędą się już 6 września.

Audycji można wysłuchać on-line ze strony radia TOK FM (tytuł audycji "Druk 3D A.D. 2014" z 23.08.2014). Tych wszystkich, którzy jej jeszcze nie słyszeli - serdecznie zapraszam!

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

1 Comment

  1. Co ja słyszę, „niedługo będzie można drukarki spotkać w każdym miejscu”. Jakiż optymizm. 🙂
    Gartner jest bardziej sceptyczny. http://www.gartner.com/newsroom/id/2819918
    Pażywiom, uwidim.

Comments are closed.

You may also like

More in Wywiady