CD3D, 3NOVATICA i FabLab Kielce w radiu TOK FM

1

W miniony czwartek, miałem przyjemność gościć w radiu TOK FM, gdzie zostałem zaproszony do udziału w audycji Człowiek 2.0, którą prowadzi Jan Stradowski, szef działu nauki miesięcznika Focus. Tematem audycji była technologia druku 3D, a oprócz mnie wzięli w niej udział – Magda Bajska, prezes 3NOVATICA oraz Paweł Rokita z FabLabu Kielce, współorganizator Dni Druku 3D. W trakcie godzinnego programu, który został wyemitowany w sobotę, rozmawialiśmy m.in. o sytuacji na rynku druku 3D w kraju i na świecie, o możliwościach rozwoju tej branży w Polsce jak również o nieco mniej poważnych rzeczach jak druk 3D mebli… Nie zabrakło oczywiście wątku dotyczącego zbliżającej się wielkimi krokami IV edycji Dnia Druku 3D w Kielcach, które odbędą się już 6 września.

Audycji można wysłuchać on-line ze strony radia TOK FM (tytuł audycji „Druk 3D A.D. 2014” z 23.08.2014). Tych wszystkich, którzy jej jeszcze nie słyszeli – serdecznie zapraszam!

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.