Projekty 3D

Nie tylko STAR TREK – wydrukuj siebie jako szturmowca z GWIEZDNYCH WOJEN

Niedawno pisaliśmy o możliwości zamówienia przez 3D Systems personalizowanej figurki ze STAR TREKA. Tymczasem, jeżeli ktoś będzie przez przypadek odwiedzał studio Disneya w Hollywood, może skorzystać z wyjątkowej okazji i zamówić sobie figurkę szturmowca z GWIEZDNYCH WOJEN z własną twarzą.

Źródło: www.disneyparks.disney.go.com

Źródło: www.disneyparks.disney.go.com

W zeszłym roku, Disney Studios po raz pierwszy umożliwiło stworzenie unikalnej, personalizowanej figurki, w postaci bloku węgla z zatopionym w nim Hanem Solo (w nawiązaniu do sceny z końca “Empires Strikes Back”).

W tym roku, oprócz karbonizacji, pojawiła się opcja druku szturmowca Imperium. Po wejściu do centrum rozrywkowego Disneya i odnalezieniu punktu w Darth`s Mall, możemy rozpocząć proces personalizacji. Najpierw nasza twarz będzie skanowana przez ok. 10 minut przez skaner 3D, a następnie skany zostaną wysłane do stosownego oprogramowania, gdzie po procesie personalizacji, figura zostanie wydrukowana na profesjonalnej drukarce 3D. Proces będzie trwał 7-8 tygodni, a po tym czasie otrzymamy przesyłkę z figurką o wysokości ok. 12 cm. Koszt usługi to 99,95$ (ok. 330,00 PLN) + koszty przesyłki i cła. Usługa będzie dostępna w każdy weekend od piątku do niedzieli, od 17 maja do 9 czerwca. Zatem czasu nie jest zbyt wiele…

STAR WARS me 01

Źródło: www.disneyparks.disney.go.com

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w Projekty 3D