SondaSys – pierwszy polski producent przemysłowych drukarek 3D typu SLS, nawiązał współpracę dystrybucyjną z firmą Alpha Products & Systems. Od teraz jest ona oficjalnym resellerem produktów SondaSys na rynku singapurskim. Podpisanie umowy dystrybucyjnej było efektem wizyty Joela Chew – przedstawiciela Alpha P&S odpowiedzialnego za sprzedaż maszyn przyrostowych, który był pod dużym wrażeniem potencjału polskiego systemu, jego możliwości oraz software.

SondaSys to pierwsza profesjonalna drukarka 3D typu SLS. Została stworzona przez zespół doświadczonych inżynierów i specjalistów z obszaru druku 3D wywodzących się z Solveere – jedną z najdłużej działających firm na rynku polskim. Jest systemem otwartym, dzięki czemu może pracować na dowolnych proszkach nie wyłączając materiałów wysokotemperaturowych.

Urządzenie wyposażone jest w możliwość zmiany wielkości komory roboczej – zaczyna się od pojemności na poziomie 250 x 250 x 350 mm i może zostać przeskalowana do 350 x 350 x 600 mm. System prostej zmiany konfiguracji obszaru roboczego został opatentowany. Drukarka 3D jest dostarczana z system oczyszczania modeli i mieszarką proszków.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like