Jak co roku CEO Manufacturing Magazine ogłosił nominację w konkursie Manufacturer of the Year – nagrody już po raz szósty zostaną wręczone wiodącym producentom. W tym roku wśród nominowanych  w kategorii Business and Science znalazła się również polski producent drukarek 3D VERASHAPE – firma powalczy o tytuł Manufacturer of the Year 2018.

Nagrody przyznawane są firmom w różnorodnych obszarach przemysłu w kategoriach takich jak  m.in. Professional Service Provider, Robotics/Automation Supplier, Plant Manager, Industrial Developer, Maintenance czy Quality Control. Zwieńczeniem konkursu jest spotkanie Manufacturing Strategy Summit, odbywające się w dniu rozdania nagród w Warszawie. Jak przyznają organizatorzy, udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 200 przedstawicieli branży produkcyjnej, finansowej, nieruchomości i HR.

VERASHAPE prowadzi obecnie zaawansowane prace badawcze nad innowacyjną, 5-osiową drukarką przyrostową przy wsparciu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Co więcej, w ramach projektu zespół R&D pracuje nad zoptymalizowanym oprogramowaniem wspomagającym proces drukowania 3D w technologii FFF, opierając się o jądro modelowania bryłowego Parasolid®.

Nieprzerwanie rozwijana jest również międzynarodowa siec sprzedaży naszych rozwiązań – niedawno informowaliśmy, że produkty VERAHAPE są m.in. na terenie Białorusi.

Wręczenie tytułów Manufacturer of the Year 2018 odbędzie się podczas uroczystej gali 21 czerwca 2018 r. w sali balowej Hotelu InterContinental w Warszawie.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like