Dla Zortrax mijający rok minął pod znakiem dynamicznego rozwoju – w 2018 roku, Zortrax wprowadził na rynek trzy nowe modele drukarek desktopowych: M200 Plus, M300 Plus, żywicową Inkspire oraz wygładzarkę do wydruków Apoller. Co więcej, poszerzona została również oferta dostępnych materiałów.

Podjęte działania doprowadziły do tego, że Zortrax kończy rok z wyróżnieniem na koncie. Firma z Olsztyna otrzymała wyróżnienie w 7. edycji konkursu Polska Firma – Międzynarodowy Czempion w kategorii „Eksporter: Polska Firma Prywatna – małe i średnie przedsiębiorstwa”. Przedsięwzięcie promuje aktywność polskich firm  na światowych rynkach.

W konkursie wyłonione zostały firmy, które prowadzą szeroko zakrojoną działalność eksportową oraz odnoszą sukcesy na rynkach zagranicznych, a dzięki temu budują markę Polski na arenie międzynarodowej.

To był dla Zortrax intensywny rok. Nasze drukarki dostępne są obecnie w ponad 50. krajach. Skupiamy się na takich rynkach jak Ameryka Północna, Azja czy Europa Zachodnia – to tam, zgodnie z prognozami Context World, wolumen sprzedaży drukarek desktopowych 3D będzie rozwijał się najbardziej dynamicznieTechnologia druku 3D cały czas się intensywnie rozwija, aby umocnić naszą globalną pozycję będziemy konsekwentnie rozwijać portfolio produktowe. Intensyfikujemy działania marketingowe, co pozwoli nam poprawić rozpoznawalność marki i kształtować wizerunek. Kluczowa jest też dywersyfikacja sieci sprzedaży i utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta”

Rafał Tomasiak, CEO firmy Zortrax

Nie jest to jedyna tegoroczna nagroda, którą może pochwalić się olsztyński producent. Jesienią b.r. flagowy produkt Zortrax – drukarka 3D M200 Plus – zdobyła prestiżową nagrodę w konkursie Dobry Wzór w kategorii Nowe Technologie, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie oraz wyróżnienie przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like