MyMiniFactory – jedna z największych na świecie platform z modelami do druku 3D, ogłosiła przejęcie 3DC, właściciela Only-Games. Only-Games zostało założone w 2017 r. i specjalizuje się w druku 3D i sprzedaży figurek i akcesoriów z gier. Dzięki temu przejęciu, MyMiniFactory chce stworzyć coś, co określa jako MetaReverse – koncepcję połączenia świata wirtualnego i fizycznego. Firma wykorzysta infrastrukturę Only-Games i umożliwi swojej społeczności niezależnych projektantów 3D na sprzedawanie projektowanych przez nich modeli zarówno w formie cyfrowej jak i fizycznej.

Tak opisuje to Nebo Nikolic, dyrektor generalny MyMiniFactory: „Podążając za zapotrzebowaniem społeczności na kupowanie i sprzedawanie fizycznych produktów, jestem podekscytowany sfinalizowaniem tego przejęcia. Miło jest również powitać Alexa Ziffa (CEO 3DC) jako współdyrektora generalnego i zespołu 3DC. Alex zrobił na mnie wrażenie swoim zaangażowaniem, dbałością o szczegóły i ambicją służenia społeczności projektantów 3D”.

Po sfinalizowaniu przejęcia, wszyscy projektanci MyMiniFactory otrzymają możliwość sprzedaży swoich modeli zarówno w formacie cyfrowym, jak i fizycznym. Firma będzie nadzorować całą produkcję, pakowanie i dostawę do klientów końcowych, początkowo koncentrując się na grach, puzzle, akcesoriów do gier planszowe i części do samochodów RC.

Równocześnie klienci Only-Games uzyskają dostęp do ogromnego katalogu modeli 3D pochodzących z zasobów społeczności niezależnych twórców, zrzeszonych w MyMiniFactory. Firma zapewnia, że ​​projektanci będą nadal otrzymywać uczciwe i przejrzyste tantiemy od wszystkich sprzedaży i będą mogli korzystać z usługi dostosowywania opakowań Only-Games w celu pełnej kontroli nad brandingiem swojej pracy.

Źródło: www.3dprintingindustry.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like